Tellimisinfo

Karbipood.ee hinnad on näidatud koos käibemaksuga.

Kõik karbid saadetakse kliendile pinnalaotusena ja kokku voltimata kujul!

Kaupade tellimine

Ostusoovi saab esitada kolmel viisil:

  • Veebipoest

  • E-mailiga saates soovitud kaupade nimekirja, arve saaja andmed ja kohaletoimetamise aadressi.

  • Telefoni teel helistades 58 802 123

Registreerimine

Osta saavad Karbipood.ee e-poest nii registreerunud kui ka mitteregistreerunud kliendid. Registreerunud klientide eelisteks on erinevad pakutavad soodustused, täidetud andmete säilimine - ei ole vaja järgneval korral uuesti täita kontakt-ja saatmisandmeid.

Kinnitamata tellimuse ostukorvi sisu tellitud toodetega jääb registreerunud kliendile alles ka peale e-poest lahkumist. Seega on võimalus koostada tellimust pikema aja vältel.

Privaatsus

Teie isikuandmed, mille sisestasite ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja

karbipood.ee ei avalda neid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Maksmine

Peale tellimuse esitamist e-maili või telefoni teel saadetakse tööpäevadel 24h jooksul ostja e-postile arve, mille alusel saab kauba eest tasuda. Kauba eest tasutakse Karbipood OÜ arvele, selgitusse märkida arve number. Tellimus läheb täitmisele peale arve laekumist.

Kodulehelt täidetud tellimused lähevad töösse tööpäevadel peale makse laekumist 24h jooksul. 

Kauba kättetoimetamine

Smartposti pakiautomaati 2,99€ , suurema mahuliste toodete puhul 3,35€. 

http://smartpost.ee/pakkide-tellimine-smartposti

Üldjuhul saab kaup teele pandud samal või järgmisel tööpäeval peale kauba eest tasumist, palume arvestada ka 1-2 tööpäeva kauba transpordiks. Omapoolsetest tähtaegade ületustest ja viivitustest teavitame klienti.

Kauba tagastamine

Ostjal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Tagastamise või vahetamise korral maksab ostja kauba tagasisaatmisega seotud kulud.


Müüja õigused

1) Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

2) Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi. Tagasimaksmine toimub 14 päeva jooksul tellimuse saabumisest.